Muzyka znanego rapera Quebonafide, a więc Kuby Grabowskiego z pewnością odegrała dużą rolę w życiu niejednego człowieka. Nic więc dziwnego, że plotki o odejściu znanego polskiego rapera obiły się szerokim echem nie tylko w świecie muzycznym. Warto dodać, że dodany ostatnio na kanał muzyczny QueQuality numer muzyczny o nazwie „Refren trochę jak Lana Del Rey” tylko potwierdził plotki o powolnym wycofywaniu się Quebonafide z muzyki. Co dokładniej wiemy w tym temacie?

Fakty opublikowane przez Quebonafide

Kuba Grabowski w końcu postanowił zabrać głos i wypowiedzieć się na temat swojej przyszłości. Ze statementu opublikowanego przy okazji wypuszczenia piosenki „Refren trochę jak Lana Del Rey” możemy dowiedzieć się, że Kuba Grabowski pozbył się części swoich udziałów, które posiadał w wytwórni QueQuality. Jak informują dziennikarze portalu www.ewiadomosci.pl, udziały należące wcześniej do Quebonafide trafiły do menadżera Quebo i jego przyjaciela, a więc Dawida Szynola, któremu autor posta przy okazji podziękował. Warto tutaj dodać, że wytwórnia muzyczna QueQuality została założona przez Kubę Grabowskiego w 2014 roku.

Ciekawe fakty Quebo opublikował także odnośnie swojego ostatniego utworu, a więc „Refren trochę jak Lana Del Rey”. Wiele osób sądziło, że to ostatni utwór rapera. Na szczęście muzyk tego nie potwierdził. Co więcej zaznaczył on, że w ostatnich miesiącach sporo współpracował on z wieloma innymi muzykami, w tym również z tymi zagranicznymi. Oznacza to, że w niedalekiej przyszłości na światło dzienne mogą ukazywać się regularnie kawałki, w których będzie występował Kuba Grabowski.

Quebonafide zabiera się za medycynę

Sporo emocji wśród fanów rapera wywołało także zdanie o tym, że już od września Que chce się poświęcić medycynie. Ma on zamiar oddać się naukowej pracy nad produkcją zdrowej żywności, a także konceptowi MISS TI. Oprócz tego artysta chce także w końcu oddać się grze na pianinie, a także ma zamiar skleić cały konglomerat w jedną całość. Na końcu jego statementu padły słowa o tym, że to jeszcze nie koniec. Także wiele fanów już nie może doczekać się tego, czy Quebonafide zaskoczy ich w przyszłości. Również jesteście ciekawi? Dajcie znać w komentarzach co sądzicie o posunięciu Quebonafide i czy również oczekujecie jego powrotu na scenę muzyczną.